Hakkımızda

 

Protam Grup; 23 yıllık danışmanlık ve 35 yıllık yatırım deneyimiyle projelerinizde en büyük destekçiniz olarak yola çıktı. Hemen hemen her sektörde uzmanlaşmış ekibimizle, sayısız referansımızla ve yılların verdiği tecrübelerimizle projelerinizde karar aşamasından işletmeye geçiş aşamasına kadar tüm süreçte yanınızda olmaya adayız.

Hangi yatırımlar daha kazançlı, hangi yatırımlarda devlet desteği mevcut gibi sorulardan, yatırımınız da kullanacağınız ekipman listesine, gerekli yasal prosedürden tüm belgelendirme işlemlerine kadar bütün proje sürecinizi biz yönetiyoruz.

Tüm hizmetlerimizi ” Hizmetlerimiz ” kategorisinde bulabileceğiniz gibi buna ek olarak ihtiyacınıza göre hizmet üretmek tam olarak bizim işimiz. Fizibilite dosyası hazırlamak, yatırım belgelerinizi çıkarmak, projenizi teşvik mevzuatına uygun hale getirip gerekli teşviklendirmeyi yapmak sunduğumuz hizmetlerden sadece birkaçı.

Değerli referanslarımız arasında sizde yer almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • VİZYONUMUZ 

Sunduğumuz tüm hizmetlerde ve proje yönetimlerinde süreci kısaltıp finansmanı çoğaltmak, alanında lider olmaya devam etmek.

  • MİSYONUMUZ

Yatırımlara gerekli projeyi ayarlayarak gereken tüm belgelendirmeyi yapıp yatırımcılara projelerinde tam destek olmak.